Nasza galeria chętnie współpracuje z artystami, którzy chcą znaleźć odbiorców dla swojej sztuki. Zajmujemy się sprzedażą internetową malarstwa oraz różnego rodzaju rękodzieła.

 

Zapraszamy do przesyłania nam zgłoszeń. Chętnie zapoznamy się z różnymi stylami i technikami a wybrane prace umieścimy w naszym sklepie internetowym.

Współpracę z artystami nawiązujemy poprzez zawarcie umowy. Zamieszczanie dzieł oraz ich promocja nie jest odpłatna a prezentacja twórczości w naszej Galerii wzmacnia wizerunek artysty oraz jego pozycję na rynku. Pozwala również zaistnieć amatorom.

 

Istnieje możliwość pozyskania indywidualnych zleceń dla artystów, których twórczość czy styl przypadnie do gustu klientowi na tyle, że zapragnie on zamówić wykonanie dzieła dla siebie.

 

Nawiązanie współpracy odbywa się w prosty sposób. Wystarczy napisać do nas maila na adres: wytwornia.artystyczna@gmail.com zawierającego krótką notkę o sobie i dołączyć portfolio lub po prostu zdjęcia kilku prac. W odpowiedzi przedstawimy szczegóły współpracy. 


Top