Portret na zamówienie - osobiste dzieło sztuki

Nasza galeria realizuje zamówienia na portrety rysowane ze zdjęcia. Portrecistka Aleksandra Szwanke tworzy niepowtarzalne portrety na zamówienie, które stanowią wyjątkową pamiątkę dla obdarowanego. W tej dziedzinie prace okolicznościowe, np. z okazji urodzin, rocznicy ślubu lub innych ważnych wydarzeń cieszą się niezwykłą popularnością.

Portrety w naszej pracowni powstają na podstawie zdjęć nadesłanych nam drogą mailową lub pocztą, dzięki którym możliwe jest stworzenie wizerunku sfotografowanych osób w artystyczny sposób. Portrecistka wybiera odpowiednie ujęcie, po czym tworzy dzieło z najwyższą starannością. Z pracowni wysyłamy tylko prace zatwierdzone przez Klientów. Wykonanie portretu zajmuje nam od 5 do 14 dni w zależności od skomplikowania i rozmiaru pracy oraz liczby zamówień oczekujących na realizację. Dokładnie wsłuchujemy się we wszelkie sugestie i pomysły na realizację zamówienia. Im bardziej indywidualny jest charakter pracy tym większa jest radość z jej tworzenia. Każde dzieło wymaga ramy, aby pięknie się prezentować, dlatego portrety oprawiamy gratis w passe partout oraz czarną klasyczną ramkę.

Zamów portret

Cennik

Portret czarno-biały

A5 - 180 zł

A4 - 240 zł

A3 - 300 zł

A2 - 360 zł

                                                        

                                                                                        

                 
                                                                                                                   

                                                                          


Powyższe ceny odnoszą się do portretu jednej osoby. Każda dodatkowa osoba zawarta na jednej pracy (para, mała grupa osób) podnosi cenę o 50%. Informacji dotyczących rabatów na większe zamówienia udzielamy indywidualnie.


4-2.jpg

dziewczyna.jpg

Zamów portret

Portrety na zamówienie Łódź - zamów portret na prezent!


Top